![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Κυριακή 02 Αύγ 2020
Ο Γιάννης Σκεπετάρης και ο Μαριάνο Αγκαράΐ δώσουν κανονικά το παρών στην αυριανή έναρξη της προετοιμασίας. Οι δυο νεαροί παίκτες έχουν συμφωνήσει να φορέσουν την νέα περίοδο την φανέλα της Παναχαικής και απομένει μόνο η ανακοίνωση για την απόκτηση τους. Η Θύελλα Πατρών έχει συμφωνήσει σε όλα με τον Γιώργο Μπάρλο για την παραχώρηση του Γιάννη Σκεπετάρη, ενώ ο Μαριάνο Αγκαράΐ αγωνιζόταν στον Ατρόμητο Πατρών που έχει συναινέσει άμεσα για την μεταγραφή του παίκτη Έτσι οι δυο νεαροί παίκτες υπολογίζονται κανονικά για το ρόστερ της νέας περιόδου.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)