![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Ο Σύλλογος Μαζικού Αθλητισμού « Η ΖΕΥΞΗ» , καταγγέλλει την βάρβαρη επίθεση των Τουρκικών στρατευμάτων απέναντι στους Κούρδους – Σύριους και καλεί όλους τους Διεθνής Οργανισμούς , Συμβούλιο Ασφαλείας , ΟΗΕ και Ευρωπαϊκή ‘Ένωση ‘όπως λάβουν άμεσες και αποτελεσματικές αποφάσεις για την αποχώρηση όλων των Τουρκικών δυνάμεων από την Συρία και παύση της σφαγές των αμάχων.
Καλεί όλους τους Φορείς , Συλλόγους δρομέων , Συλλόγους , Οργανώσεις και απλούς πολίτες όπως λάβουν μέρος σε ένδειξη διαμαρτυρίας , συμπαράστασης και αλληλεγγύης προς τους άμαχους και φρικτά βασανιζόμενους Κούρδους και Σύριους πολίτες , στην διοργάνωση νυχτερινού δρόμου Ειρήνης στην Πάτρα
ΠΑΤΡΑ 15-10-19
Ο Πρόεδρος ο Γραμματέας
Δημήτρης Σπηλιωτόπουλος Βασίλης Παπαδόπουλος
Τηλ.6955445504 Τηλ. 2610223960
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)