![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Τρίτη 02 Νοέ 2021
Τα Σαββατόβραδα είναι μοναδικά αφού τα live του “Φάρου” πραγματικά έχουν αγαπηθεί!
Ο Γιώργος Παράμερος, ο Σταυρος Ναθαναήλ, η Σωτηρία Μπελίτσου,τραγουδάνε για εσάς παλιά αλλά και νεότερα αγαπημένα τραγούδια και δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό για να μας διασκεδάσουν.Ο Ανδρέας Κολοβός στο μπουζούκι και ο Κώστας Θεοδώρου στα πλήκτρα.
Κάθε Σάββατο ο Φάρος φροντίζει να διασκεδάσετε με την ψυχή σας,απολαμβάνοντας τις υπέροχες ποικιλίες και τα εκπληκτικά κοκτέιλ του.
Ο Γιώργος Παράμερος, ο Σταυρος Ναθαναήλ, η Σωτηρία Μπελίτσου,τραγουδάνε για εσάς παλιά αλλά και νεότερα αγαπημένα τραγούδια και δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό για να μας διασκεδάσουν.Ο Ανδρέας Κολοβός στο μπουζούκι και ο Κώστας Θεοδώρου στα πλήκτρα.
Κάθε Σάββατο ο Φάρος φροντίζει να διασκεδάσετε με την ψυχή σας,απολαμβάνοντας τις υπέροχες ποικιλίες και τα εκπληκτικά κοκτέιλ του.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)